Sipariş ve Teslimat Bilgileri

e-ticaret yoğunluğunun artması nedeni ile kargo teslimatları zaman zaman gecikebilmektedir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Standart kargo ücreti 29,90₺ dir. MNG Kargo Kapıda ödemeli ve kurye ile aynı gün yapılan teslimatlar için bölge ve teslimat yöntemi seçiminize göre fiyatlar değişkendir.

Siparişinizi verirken, ödeme sayfanızda kargo seçimize göre ödemeniz gereken tutar gösterilmektedir.

Online alışverişleriniz için ödeme yöntemlerimiz. Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve banka havalesi şeklindedir.

Kurye ile teslimat seçeneğinde, kurye görevlisine ödeme yapabilirsiniz.

Mağazadan teslimat seçerseniz, ürünü teslim alırken nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim süreciniz, siparişinizin bize ulaşması ile başlar.

Kapıda ödemeli siparişlerde saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Teslim süresi mesafeye göre 24 -48 saattir.

Havale/EFT olarak  verilen siparişlerde, Ödemenizin hesabımıza geçmesi ile süreç başlar. Saat 15:00’a kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Teslim süresi mesafeye göre 24 -48 saattir.

Kurye ile aynı gün teslimat seçerseniz. Saat 21:00 a kadar verilen siparişleriniz, Hafta’nın 7 günü (pazar günü dahil), aynı gün içerisinde teslim edilir. Erken saatlerde verilen siparişler, mesafeye göre 1 – 2 saat içinde teslim edilmektedir.

İnternet üzerinden alış veriş yapmak risklidir. Bu tür riskleri göz önünde bulundurarak, kapıda ödeme ve şeffaf paket uygulamasını sunduk. Sayfamıza giriş yaparken ve ziyaretiniz esnasında, tüm verilerinizi, 256 Bit SSL sertifikası ile güvence altına aldık. Mağazamızda satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Ürünlerin tamamında, orijinal olup olmadığını kontrol edebileceğiniz sertifika ve kod vardır.

Ürün Tedariki konusunda, Markaların Avrupa distribütörleri ile çalışmaktayız.

Faturanız, kayıt esnasında vermiş olduğunuz e-mail adresinize online olarak gönderilecektir.

 

Bu web sitesinin iqos markası ile resmi hiçbir bağlantısı yoktur. Yayınlanan görsel ve yazılar temsili olarak kullanılmaktadır. This web generation is not officially affiliated with the iqos brand. Published visuals and texts are used as representations.