Heat-Not-Burn (Isıtma-Yanma yok) Teknolojisi Açıklaması

heat not burn heets teknoloji

Dünya’da elektronik sigara kullanımındaki artışa rağmen, sigara içen her yetişkin bu deneyimden tam olarak memnun kalmadı. Birçoğu yanmayan tütün gibi yeni alternatifler arıyor. Ancak ısıtılmış tütün nedir ve onu kullanma deneyimi normal sigara kullanmaktan nasıl farklıdır ? Bilmeniz gereken her şeyi açıklayalım.

Yanmayan ürünler tütünü yakmak yerine ısıtmak için yenilikçi teknolojiyi kullanır. Nasıl çalışırlar? Çoğu sigara 850 ° C sıcaklığa ulaşırken, ısıtılmış tütün (HEETS) sadece tütünü 350 ° C’ye kadar ısıtarak çalışır, bu da tütünün yanmasını engeller. Zaman , özel olarak tasarlanmış, tütün çubuklarını ısıtılırsa, size otantik bir tütün deneyimi yaşatan, ancak dumansız ve külsüz, nikotin içeren lezzetli bir buhar salarlar.

IQOS gibi ürünleri yakmayan ısının 4 büyük avantajı :

Zararlı kimyasallarda% 95 azalma: IQOS, IQOS buharındaki zararlı kimyasalların seviyelerini sigara dumanına kıyasla ortalama% 95’ten fazla azaltır.
Duman yok: IQOS duman üretmez, sadece bir sigaradan çıkan dumandan çok daha hızlı dağılan bir buhar üretir.
Kül yok: IQOS kül üretmez çünkü tütün yanmaz.
Daha az koku: IQOS, sigara içmek kadar güçlü bir koku üretmez, bu nedenle kullanıcılar ve yakınların saçlarında, ellerinde, kıyafetlerinde ve mobilyalarında kalan tütün kokusu konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz. Böylece arkadaşlarınız, aileniz ve evcil hayvanlarınız da memnun olacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesinin iqos markası ile resmi hiçbir bağlantısı yoktur. Yayınlanan görsel ve yazılar temsili olarak kullanılmaktadır. This web generation is not officially affiliated with the iqos brand. Published visuals and texts are used as representations.