Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada, aklınıza takılan ve yanıtını aradığınız soruların, cevaplarını bulabilirsiniz. Sayfayı yeni sorulan sorular ve cevapları ile sürekli olarak güncelliyoruz. Bu sayfada aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız, bizimle iletişim e geçerek, sorunuza cevap bulabilir ve sayfanın gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

IQOS sigara ısıtıcı cihazı, Philip Morris markasının sigaraya alternatif olarak ürettiği yeni cihazıdır. Philip Morris, Tütünü ısıtmak (yakmak yerine) şimdi sadece tütünü ısıtarak içmenin bir yolu bulup yetişkin sigara içenler için tatmin edici bir ürün bulmayı başardı. Bir sigarada içilen tütün 600 ° C’nin üzerindeki sıcaklıklarda yanar ve zararlı kimyasal maddeler içeren duman üretir. Ancak IQOS, tütünü yanma , ateş, kül veya duman olmaksızın 350 ° C’ye kadar çok daha düşük sıcaklıklara kadar ısıtır . Daha düşük sıcaklıktaki ısıtma, tütünün sıcaklığını ısıtıp yakmadığından, zararlı kimyasalların seviyeleri sigara dumanına kıyasla önemli ölçüde azaltılır.

Heets iqos ısıtıcı cihazlar için üretilen tütün kartuşlarıdır. Heets tütün yanmaz, ısınma sonucunda duman üretir. Sadece iqos ısıtıcı cihazlar ile birlikte kullanılır.

Web sitemizde ve mağazamızda ısıtıcı rezistans satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda teknik servisimiz tarafından rezistans değişimi yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

iQOS cihazların ülkemizde henüz garantili satışı yoktur. Firmamız bu konuda (1 hafta) kısıtlı garanti hizmeti sunar. Bunun yanısıra tüm iqos cihazların arızaları teknik servisimiz tarafından makul fiyatlar ile giderilmektedir.